Home AeroInfo.cz

AeroInfo.cz

Podívejte se, jaká atmosféra panovala v řídícím středisku mise vozítka Curiosity během nejsložitějšího přistání v historii lidstva.

 

Přesně o tom je tato velmi zábavná hra, ve které se snažíte naložit letadlo přesně tak, aby za daných podmínek zvládlo odstartovat. Hra vychází z reálných fyzikálních principů. V jednotlivých misích se mění délka vzletové dráhy, hodnota protivětru a nástrahy v předpolí dráhy. Zkuste, jak byste při nakládání letadla pochodili vy. Třeba si příště při vzletu se skutečným letadlem z krátké dráhy a v 30 stupňovém horku na tuto hru vzpomenete :-D


Znáte leteckou závodní sérii Red Bull Air Race? Toužili jste někdy zkusit, jaké to je obletět zadanou trasu v pár metrech nad zemí a trefit se mezi ve vysoké rychlosti mezi dva pylony? Pak je tato hra jako dělaná právě pro vás. Díky pěkně propracované 3D grafice je hra velmi povedená a hratelná. Zkuste, za jak dlouho proletíte zadanou trať, anebo zda alepoň netrefíte žádný pylon... :-)


Letecké vzdušné souboje letounů jsou alfou a omegou této poutavé online hry. Bojujte s nepřátelskými letouny, ničte pozemní cíle a staňte se nepřemožitelným králem nebes. 

V této hře usednete do kokpitu bombardéru a vaším úkolem bude plnit zadané mise. Při každé misi na vás čeká několik pozemních cílů, které musíte zlikvidovat. Jejich splnění vám budou znepříjeňovat nepřátelská letadla a protivzdušná obrana. Za splněné mise budete získávat další vylepšení pro vaše letadlo. 

Překvapivě reálný simulátor bombardéru Tu-95, který simuluje zejména chování letadla ve vzduchu. Cílem hry je doletět na další letiště a přistát. Není úplně snadné urdžet bombardér ve vzduchu, ale za pokus to stojí :-)

Vaším úkolem je zaparkovat letadlo na správnou pozici, pokud možno bez kolize s okolním provozem. Na první pohled jednoduchá hra se postupně stává čím dál tím obtížnější.

Sobota, 11 Srpen 2012 09:34

Synoptika ze Sembachu opět funkční!

Napsal(a)

V sekci "Meteobriefing" jsme po delším výpadku opravili zobrazování synoptických předpovědí 21st Operational Weather Squadron, sídlící na americké základně v Sembachu.

Čtvrtek, 17 Květen 2012 19:54

Nová dráha v Letňanech otevřena

Napsal(a)

Na letišti Praha Letňany byla dne 17.5. 2012 slavnostně otevřená dráha 05L/23R, která prošla celkovou rekonstrukcí na podzim roku 2011.

Diamond Aircraft uskutečnil první let sedmimístného letadla DA52, poháněného dvěma dieselovými motory. Není jasné, zda DA52 je výsledkem programu, dříve označovaného jako "malé letadlo budoucnosti". Jednat by se mělo o šesti až osmimístné dvoumotorové letadlo, které bude využívat technologie původně vyvinuté v rámci programu D-Jet.

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>
Strana 1 z 2

Novinky z domova

Novinky ze světa

Oblíbené z domova

Oblíbené ze světa

Vyberte zdroj informací

+ Přidat zdroj | Chybí vám zde články z vašeho oblíbeného serveru? Napište nám.

Co tehdy vyšlo?

« Říjen 2023 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Anketa

Používáte raději letecký atlas nebo mapy?